Usługi

Tłumaczenia ikonka
Tłumaczenia

Kompleksowo zajmujemy się zarówno tłumaczeniami pisemnymi, jak i ustnymi. Nie uznajemy półśrodków. W naszej stałej ofercie znajdują się następujące języki: rosyjski, ukraiński, białoruski, niemiecki oraz angielski. Współpracujemy również z wykwalifikowanymi tłumaczami innych języków oraz szerokim gronem specjalistów, z którymi konsultujemy tłumaczone teksty.

Logo Pośrednictwo
Pośrednictwo

Pomagamy w podjęciu współpracy z firmami działającymi na terenie Rosji, Białorusi, Ukrainy i innych krajów. Dysponujemy kontaktami, które pozwalają na nawiązanie skutecznych relacji biznesowych. Opieramy się na sprawdzonych, skutecznych Kontrahentach. Umożliwiamy ekspansję na niezwykle atrakcyjne i chłonne rynki państw sąsiednich.

Szkolenia Logo
Szkolenia

Żyjemy w czasach, które wymagają od nas intensywnego rozwoju. Nieustannie podnosimy kwalifikacje - korzystamy z warsztatów, bierzemy udział w konferencjach i kursach. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwala prowadzić interesujące i efektywne szkolenia dla osób pragnących zdobyć nową wiedzę i umiejętności.

Współpraca

Szanowni Tłumacze,

zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Nieustannie szukamy kreatywnych, pewnych siebie osób, które są w stanie wzbogacić AIST o nowe wartości. Najważnejsi są dla nas ludzie.

Zapraszamy do współpracy i przesyłania ofert współpracy na biuro@aist.com.pl.

* Przesyłając ofertę współpracy lub zapytanie na adres biuro@aist.com.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez AIST Biuro Kontaktów ze Wschodem Twoich danych osobowych do celu rekrutacji, prowadzenia korespondencji w związku z nawiązaniem współpracy i obsługi zapytań.

Wybrane projekty realizowane dla:

Agnieszka Bucikiewicz
+48 502 529 496 / biuro@aist.com.pl

AIST Biuro Kontaktów ze Wschodem
biuro@aist.com.pl

Kontakt